Gadżety

Pamięć USB 4/8/16GB

Opis: Wykonana z metalu oraz tworzywa sztucznego, przenooena pamięć usb o pojemnooeci 4 GB. Znakowanie możliwe na dwóch stronach metalowego zamknięcia. Standard usb: 2.0; szybkość zapisu: 3,0 MB/s; szybkość odczytu: 6,0 MB/s

Latarka 9 LED

Opis:Metalowa latarka LED, 9-diodowa. Logo wygrawerujemy na korpusie latarki.
Wymiary: 88 x śr. 26 mm

Scyzoryk *7

Opis: Metalowy scyzoryk posiadający: nożyk, nożyczki, śrubokręt, otwieracz do kapsli (z wkrętakiem), korkociąg, ostrze do otwierania listów, otwieracz do puszek. Logo grawerujemy na powierzchni scyzoryka.

Piersiówka 240 ml

Opis: Piersiówka ze stali nierdzewnej o pojemnooeci 240 ml, z bezpiecznym zamknięciem. Logo wykonujemy na powierzchni piersiówki.

z zegarem, termometrem, kalendarzem i budzikiem

Opis: Ramka na zdjęcie o wielkooeci 10 x 13 cm. Ramka posiada wbudowany zegar z funkcją budzika, kalendarz oraz termometr. Wymaga baterii: AAA x 2 szt. Baterie nie są dołączone. Wymiary: 176 x 176 x 15 mm

Zestaw do wina

Opis: Czteroelementowy komplet do wina w okrągłej drewnianej skrzyneczce. Zestaw zawiera nóż kelnerski, dwie zatyczki ozdobione korkiem oraz opaskę na butelkę. Logo grawerujemy bezpooerednio na pudełku albo na blaszce, którą przyklejamy do pudełka.
Wymiary: 37 x śr. 158 mm

Skrzynka na wino z akcesoriami

Opis: Skrzynka z miejscem na jedną butelkę wina oraz cztery akcesoria - nóż kelnerski, zatyczkę, termometr, lejek z zatyczką. Zestaw w drewnianej skrzyneczce z bordowym welurem. Logo grawerujemy na wieczku skrzynki lub na metalowej blaszce naklejanej na wieczko.
Wymiary: 115 x 363 x 113 mm

Zestaw upominkowy - wizytownik, długopis, brelok

Opis: Zestaw upominkowy składający się z wizytownika, długopisu i breloczka, wykonany z metalu i ekoskóry. Długopis z niebieskim wkładem. Wizytownik pomieści 12 standardowych wizytówek. Pakowany w czarny kartonik.
Wymiary: 32 x 148 x 180 mm

Brelok otwieracz czerwony/niebieski/czarny/pomarańczowy

Opis: Aluminiowy brelok do kluczy z funkcją otwieracza
Wymiary: 60 x 10 mm
Dostępny w kolorach: błękitny, bordowy, czarny, czerwony, fioletowy, grafitowy, jasno zielony, niebieski, pomarańczowy, różowy. turkusowy, zielony, żółty

Długopis KALIPSO

Opis: Metalowy długopis o metalizowanej chromowanej powierzchni. Długopis automatyczny z 3 ringami i niebieskim wkładem. Logo grawerujemy na powierzchni długopisu.
Wymiary: 137 x 10 mm

Buttony

Opis: Buttony dostępne w rozmiarach 25-38-56mm

Realizacje